От х:

Днес в x:

30 °C

Програмисти

  1. Кошмар за програмиста:
    Двете любими играчки - компютъра и гаджето да си играят една с друга.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Вървят по улицата двама програмисти, а насреща им страхотна мадама.
    Първият:
    - Леле, брато, скивай тая кви Properties има...
    Вторият отговаря:
    - Остави я, брато, за нас тая е само Read Only...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. След като се появиха форумите в интернет и възмосжността да се пишат коментари, стените на обществените тоалетни станаха по-чисти.

    Оценка 5 от 1 глас
  4. Този, който се моли на Господ - получава добро.
    Този, който се моли на дявола - полуава зло.
    Този, който се моли и на двамата - получава спам!

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Питат един компютърджия:
    - Каква е разликата между сериен и паралелен порт?
    - През паралелния порт байтовете се изнизват напречно, а по серийния - надлъжно.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Малко хумор с UNIX команди:
    # who | grep -i blonde | talk
    # cd ~
    # wine
    # talk; touch; unzip; strip; gasp
    # finger; gasp; mount
    # fsck; more; yes; more; yes
    # gasp; umount
    # make clean
    # sleep

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Купи си компютър с четириядрен процесор(130Вата) и две видеокарти, работещи в общ режим(350Вата). И си изключи парното.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. 1.Отваряте Майкрософт Уърд.
    2.Пишете "Q33 NY"(номера на полета на първия самолет ,който е ударил Близнаците в Ню Йорк)
    3.Маркирате написаното и увеличавате до размер 48.
    4.Маркирате и сменяте шрифт...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Говорят си двама програмиста:
    - Не ми работи печката...
    - Как така? Какво съобщение ти дава?

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Получих ти снимката, благодаря. Симпатична си! А кое е това противно лице вдясно от теб?
    - Вдясно - това съм аз.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Кое е обшото между Windows и жената?
    - Способността да изливат тонове ненужна информация и да питат по три пъти очевидни неща.
    - А разликата?
    - На Alt + F4 не реагират...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. - Някъде четох, че човек за целия си живот прекарва около три години в тоалетната.
    - Аз повече: имам уай фай.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Във връзка с наредбата, съгласно която МВР ще ни следи в Интернет, за да се пестят време и средства всеки интернет потребител ще има само един e-mail, и то само на сървъра на МВР. За да няма проблем с...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. "Майкрософт" е изкупила всички фармацевтични компании с активен въглен и започнала да продава неактивен въглен, който за да започне да действа, трябва да се въведе код за активация на сайта "активиран...

    Оценка 0 от 1 глас
  15. - Ало! Съпорта ли е?
    - Да, кажете.
    - Бихте ли казали, кой браузер е инсталиран при мен.
    - Щом задавате такъв въпрос, по-вероятно е internet explorer!

    Оценка 2 от 1 глас