Двама борци на лов. Пред тях внезапно изскача коза и притичва към храстите. Единият стреля, но не улучва. Другият не прави нищо.
- Защо не стреля, бе?
- Ами откъде да знам, може да е питомна козата?
-...
Един борец решил да се помайтапи с бабичка, която седяла на пейката. Отишъл при нея и казал:
- Бабо, мина ли от тука една каруца с маймуни?
- А, ти случайно да не си паднал от нея? - отговорила бабичк...
Един ден борците решили да се "подмажат" на шефа си. Отишли при него и го попитали:
- Шефе, кажи ни какво ти трябва и ние веднага ще ти го намерим.
- Hищо не ми трябва- казал шефът.- Всичко си имам.
-...
В трамвая се качват две маскирани и въоръжени мутри. Единия стреля в тавана и вика:
- Всички на пода! Това е обир! Давайте парите! Полицията ги хваща още на следващата спирка и ги питат:
- Защо реши...
Попитали едно борче как е натрупал такова богатство. Той отговорил:
- Ами - труп, труп и така...
Един борец паднал от петия етаж. Долу се струпали хора край него и някой го попитал:
- Какво става тука?
- Знам ли, вие кажете, аз току-що идвам - отговорил борецът.
Мутра отива на работа. Гледат го другите мутри и на лявата буза и на дясната едни марли, едни превръзки. Питат го:
-Кво става бе брато?
-Кво става, как можа да ми звънне джиесема точно когато...
Двама борци се срещат и единия забелязва, че другия носи тиган на главата си! Пита го:
- Абе, какъв е този тиган на главата ти бе, говедо?
Другия отговаря:
- Тефал мисли за всичко!
Мутра си кара джипа по улицата и изведнъж вижда други две мутри хванали трета под ръка и я влачат по улицата. Спира той и пита:
- К`во прайте бе! Що го влачите Картофа така?
- Мани брато, вчера му се...
Едно борче влиза в заведение. На бара забелязва две готини мацки. Чудил се той как да ги заговори. След не много мислене се доближава до тях, вади пистолета си и гръмва едната. Докато тя се свлича на...
Две мутри се срещат на улицата и си приказват за най-различни неща. По едно време единият пита:
- Абе, брато, ти знаеш ли, какво е това френска любов?
- Знам бе! Лижеш там където се пишка!
- Аха! Това...
Борец идва на работа - на двете си ръце вързал по една черна лента.
Шефа го пита.
- Абе кви са тея черни ленти що си вързал бе?
Бореца:
- Абе мани мани голема трагедия, майка ми почина.
Шефа:
- Е защо...
Две мутри се хвалят.
Първият казва:
- Значи вчера с моето BMW така се бех засилил по магистралата, че дърветата ми се струваха като стена...
Вторият го затапва:
- Тва не е нищо...Аз вч...
София. 8,30 сутринта. Светофар на Дондуков. Бавно и тихо спира Майбах. От вътре се чува приглушена музика. Вебер. До него с изтъркани спирачки, пердета с пискюли на прозорците, цветомузика(гърми Софка...
Нещастен зет, борчага, решил да се отърве от тъща си.
Приятелите му го посъветвали.
- За да изглежда като злополука, купи й един Москвич на старо - ще се пребие с него.
След няколко дни тъщата потрош...