Млад мъж нервно и развълнувано се разхожда по коридора на родилното отделение. Най-после излиза медицинската сестра и му показва чернокожо бебе. Младият човек въздъхва:
- Това можеше да се очаква! Пр...
Един мъж си купил крава. Първият ден дала 5л. мляко, вторият 3л., третият 1л., а след това нито грам. Тогава собственикът репил да извика лекар, за да види какво й е на кравата му и не след дълги прег...
В един женски манастир игуменката на сутрешната молитва казала;=:
-Снощи в манастира е имало мъж. Намерен е презерватив!
Старите монахини започнали да се кръстят, а младите да се смеят. Игуменката ги...
Адвокат пита клиентката си:
- Защо рещихте да се разведете с мъжа си?
- Той всяка вечер си носеше работа вкъщи!
- Но това не е причина за развод! Много хора така правят, и аз например.
- Да, вярно, но...
Две приятелчета си говорят семейни приказки:
- Мойта е даскалица, малко мангизи, е сега и стачки, бдения, глупости.. Кво бачка твойта?
- Аз съм доволен. Мойта бачка в секретен завод само нощни смени и...
Как се затваря на руска кола врата и на жена устата? с ШУТ !
Влиза мъж в цветарски магазин, а там виси голям плакат: "Кажете ѝ го с цветя".
- Една роза, моля.
- Само една?
- Аз не съм много по приказките.
- Днес отивам на лов - казва съпругът.
- А къде е пушката? - пита съпругата.
- Как къде?! - Смее се. - В гащите.
Прибира се мъж късно. Жена му:
- Къде беше?
- В Пешо.
- Сега ще проверим.
Обажда се по телефона:
- Пешо, бил ли е моя при теб?
- Как да е бил? Той и сега е при мен.
Двама старци се разхождали из парка и единият казъл на другият:
- Хайде да седнем на някоя пейка и да си починем.
Седнали и ПОЧИНАЛИ!!!
Една жена захванала да прави пролетно почистване и пратила мъжа си да изтупа килима. Отива след време да го провери и какво да види - човека хванал тупалката и едва-едва пляска с нея по килима.
- Какв...
Няколко месеца след сватбата майка пита дъщеря си:
- Как се отнася с теб мъжа ти?
- Прекрасно! Дава ми всичко, което поискам..
- Значи, много малко искаш...
Съда:
- В началото на брака мъжът ви нямаше ли някакви положителни качесва??
- Ами.... Имаше...! Но свършиха до стотинка!
Двама гея лежат на плажа, по едно време единият вика на другия:
-Я ми бръкни в дупето, та ме почеши. Ее, не, по-дълбоко, по-дълбоко, бе коте!
И така до лакътя.
В този момент нещо му се нанизало на кит...
Млад мъж уговаря млада дама като я кани у тях:
- Ела ми на гости? Ще е забавно, ще погледаме телевизия, ще пуснем музика...
- Защо бе, без музика не ти ли става?