От х:

Днес в x:

24 °C

Разни

  1. На едно момче му се допишкало. Майката му отива да го изпишка, а то крещи "Не искам ти, искам баба, искам баба".
    Майка му го пита учудена "Защо баба ти?"
    То се усмихва и отговаря "Защото й треперят ръ...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Бранислав Нушич бил директор на Сараевския театър. Една вечер в ложата му влязъл посетител и му казал:
    - Знаете ли, за вас би било по-добре да напуснете представлението колкото може по-бързо.
    - Но защ...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Четирите стадии на това да си на никой ненужен:
    Начален:
    Всичките ти писма се филтрират като спам.
    Хроничен:
    Не те питат за дългове.
    Безнадежден:
    Престават да те забелязват дори катаджиите.
    Последе...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Според прогнозите на ООН, населението на Земята към 2100 година ще се състои от 12 милиарда китайци.

    Оценка 1 от 1 глас
  5. Банер на секс магазин: За деца над 18 години!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. В Съветския съюз, веднага след войната учителката пита учениците
    какво са правили през войната, как са помагали на армията.
    - Маша, ти какво прави?
    - Аз шиех торбички и ги пращах на бойците на фронта....

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Романтична среща:
    - Имаш ли идея, че моят шеф ми плаща 3 хиляди на месец?
    Тя(с надежда в гласа):
    - Ще ме запознаеш ли с него, писанчо?..

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Тате, днес учителката ми каза, че нищо не знам по математика и ми написа някаква цифра в бележника.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
    Паулу Коелю (Петата планина)

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Срещат се две мацки, едната е с черна лента на гърлото.
    - Да не си болна?
    - Не, имам черен колан по свирки....

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Но не можем направо тук.
    - Физилогично - можем.
    - Но ние не сме животни.
    - Биологично - животни сме.
    - Но ние имаме някакви морално-етични принципи.
    - Теоретично - да.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Срещат се двама познати и си приказват за това-онова.
    Единият казва:
    - Аз, като видя нещо смешно и започвам да се смея до припадък, не мога да спра изобщо...
    Вторият пита:
    - Слушай, бе, а как тогава с...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. СМС от блондинка:
    "Извинявай, но сега не мога да ти отговоря на обаждането, че съм зад волана".

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - Здравейте! Препишете ми апартамента си.
    - Моля?
    - О, съжалявам, да започна от начало... Вярвате ли в Бог?

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. По-добре да си обичал и да си загубил, отколкото никога да не си обичал.
    Свети Августин

    Оценка 0 от 0 гласа