В съблекалнята на почивката Дражев се обръща към играчите:
- Момчета, не мислете, че съм суеверен, но ми се струва, че при резултат 0:13 няма твърде големи основания да се надяваме за победа.
Отива при един учител по латински един старец и моли да му се дават уроци. Учителят пита:
- Но вие сте над 80 години, защо ви е да го учите?
- Ами ако попадна в рая, на портите ме срещне Свети Павел,...
Давам апартамент под наем за 5-7 години. В зависимост от решението на съда...
- Как се крие слон в джунглата?
- Боядисва си топките червени и се качва на череша!
- Кой е най-силният звук в джунглата?
- Жираф яде череши!
Едно таралежче вървяло през пустинята и всеки път, когато докоснело някой кактус, се провиквало:
- Мамо, мамо!
Министерството съветва:
"Нападне ли ви мечка, правете се на таралеж " - вестник 24 часа .
Така тя ще ви яде бавно и много внимателно!
- С питане и до Цариград се стига - кaзал Пенчо Питанката.
Едно червейче го чуло и казало:
- Ако, пълзиш добре можеш да стигнеш навсякъде.
Извод: Всеки си има номер в живота!
Закон за чакането:
1. Автобуса, който е тръгнал току-що от спирката е точно този, който ти е нужен.
2. Времето за чакане е правопропорционално на неблагоприятните метеорологични условия.
3. Всички авт...
По соц време. Прибира се един работник и сварва жена си с любовник.
- Занимаваш се с глупости тук, а в плод-зеленчука са пуснали банани!
- Защо Кралските пощи спряха от продажба марките с лика на Дейвид Бекъм?
- Защото англичаните се чудели от коя страна да плюят.
На самотен остров, след корабокрушение оцеляват американец, немец и българин.След извесно време, няма какво да ядат и решават да си режат части от тялото , първо изяждат бицепс от американеца, след се...
Надпис върху салам:
Не съдържа никакви продукти, в това число и генно-модифицирани.
През детството си Човека- Паяка често го наказваха да седи в горния десен ъгъл на стаята.
Въпрос:
- Защо паркинга на МЕИ-то е толкова голям?
отговор:
- За да има място да кацат колежките.
Един евреин притеснен отишъл при свещенника и му казал да се моли за него. Служителят на Бога го попитал:
- Защо, какъв е проблема ти?
- Синът ми е станал християнин...
- Добре. Ще отнеса проблема ти...