От х:

Днес в x:

34 °C

Разни

  1. Звъни телефона, вдига кучето и казва:
    - Бау!
    - Ало!
    - Бау!
    - Ало!
    - Бау!
    - Моля, нищо не разбирам! Говорете по-ясно!
    - Б като Бургас, А като Атина, У като Уругвай. Бау!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Клиент в ресторанта:
    - Келнер, ако това е чай - дайте захар. А ако е супа, дайте сол!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Обява:
    "Продавам трева. Не е хербалайф."

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Двама глухонеми се напили и на другия ден си разказват.
    - Ти като се прибра късно твоята кара ли ти се?
    - Ами, не.
    - О, а моята като взе да ми се звери...
    - И ти какво?
    - Угасих лампата, няма да я слу...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Какви харесваш повече, блондинки или брюнетки?
    - Аз харесвам цици.
    - А с какъв цвят на косата?
    - Аз не ги харесвам с космати цици!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Връща се мъж вкъщи от командировка, отваря гардероба, а там Нарния!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Един индианец си вървял през пустинята. Гледа, две релси. Вървял по тях, вървял, и по едно време срещу него се задава нещо огромно, пищи, пуши и вдига пара. Индианецът застанал гордо разкрачен срещу п...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Двама играли цяла нощ на покер и на сутринта единия - обран до дупка - попитал:
    - Не мога да разбера, защо все ти печелиш?
    - Ами защото ти все губиш!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - ... И ако цялата страна се хване да отиде на изборите и всички така покажат мнението си, то тогава...
    - Генко, чакай, на теб познато ли ти е чувството когато всички ти се присмиват?
    - Да...ама защо?...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Говорят си двама наркомани:
    - Ей, вчера се запознах със страшна мадама. Поприказвахме си, взех й телефона…
    - Ами много хубаво. На другия ден оня пак разправя:
    - Ау, с друга мадама се запознах, и на...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Ще ви кажа само това, колега - хвали се въдичар пред свой познат. - Когато най-сетне извадих този шаран, нивото на язовира спадна с половин метър!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Възрастна жена се качва в автобус. Няма свободни места и никой не й отстъпва. Тя се приближава към девойка и казва:
    -Момиче, може ли да ми освободиш местото, болят ме краката и не мога да стоя права.....

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. - Ти защо не си спа вкъщи тази нощ?
    - Господи, пет години всяка сутрин едно и също...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Иванчо питал татко си защо всяка вечер казва:
    - 123456!!!!
    - На 1 мама се съблича, на 2 аз се събличам, на 3 мама влиза в леглото, на 4 аз, на 5 вкарвам на 6 изкарвам.
    На следващия ден Иванчо решил да...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Ако в метрото ощипете девойка по дупето, то тя:
    - има 9% вероятност да се обърне и да ви отвърти един шамар
    - има 65% вероятност да се обърне и да каже: "Ти луд ли си?!"
    - има 25% вероятност даже да н...

    Оценка 0 от 0 гласа