- Васко, приемам поздрави, ще се женя!
- Поздравявам те! И за кого?
- Не се ли сещаш? С кого излизах толкова дълго?
- Хм... За мен ли?
Американец говори на англичанин.
- Странен народ сте вие англичаните скучни, отегчителни. Няма при вас весели компании. Само за спорт говорите. Може би защото не се мешите с други. А вижте мен наприме...
- Скъпи, сега като порядъчен мъж, ти просто си длъжен за да се ожениш за мен!!!
- Но между нас нищо не е имало!!
- Да, но ти вече ме видя без грим!!!
- Добре дошъл в реалния свят! - каза Морфеус и забрани на Нео да гледа Канал 1 на БНТ.
Млада жена при врачката:
- Преди 5 години идвах при вас. Предсказахте ми, че ще имам мъж и три деца.
- Прекрасно!
- А сега дойдох да разбера кога ще имам мъж?
Иванчо дотичва в стаята:
- Татко, татко! Виждал ли си някога мама гола?
- Ами-и-и...
- Идвай бързо! Тя е във ваната къпе се!
Изпитвах изгаряща любов и всепоглъщаша ненавист... Унижаваха ме и ме предаваха най-близките ми хора. През мен минаха като буря всички възможни чувствени удоволствия, но не ми донесоха удовлетворение....
В сърцето на един мъж има място само за една истинска любов, докато в сърцето на жената тяхната бройка е неуловима.
Любовта е едно такова вълшебно чувство, струва ти се, че летиш все по-нагоре и нагоре в облаците. А после идва просветлението, и разбираш, че се намираш в облаците, а парашута е забравен на земята.
102-годишен старец решил да се жени за две години по-младата си съседка. Отива той в църквата да уговори датата с попа. Попът му казва:
- Не мога тази седмица, ела другата и ще ви приема с булката.
-...
Двама приятели си говорят. Единият:
- Ей братле, няма да повярваш ама брат ми е на зърнена диета!
- Нима?!Е, добре тогава какво яде?
- Е, как какво? Всичко което зърне на масата!
Простирам на балкона и гледам - трима клошари зяпат едно оранжево порше кабриолет. А в погледа им се чете: "Лелееее, ако намеря едно такова, изхвърлено в кофата..."
Кръчма.
На стената - табелка:
Не плюйте под масите! И там има хора!
Събужда се сутринта едно момиченце, поглежда си часовника и си мисли:
- За детската градина вече съм закъсняла... Значи да си ходя у дома.
Млада журналистка от вестник "СТАНДАРТ" чака пред жилището на Софи Маринова.
- Извинете! Бихте ли ми дали интервю ?
- На драго сърце,но не винаги го нося със себе си !