Учителката към Иванчо:
- Какви са тези глупости, които пишеш Иванчо? Как така искаш да станеш сексопатолог - ти знаеш ли какво означава това?
- Разбира се, госпожице! Ето например на улицата стоят две...
- Аз даже когато бях малък бях изключително умен, проходих на 8 месеца.
- И ти му казваш на това умен. Aз ги карах да ме носят на ръце, докато не навърших 4 годинки.
Млада фолк звезда среща музикален критик:
- Знаете ли, че след като пуснах новия си клип, продажбата на телевизори се е увеличила два пъти!
- Разбира се! И аз продадох моя!
Двама дядовци си говорели. Единият казал:
- Ех, Пеньо, много сме стари, ама има още хляб в нази?
Другият отговорил:
- Хляб има, ама салам няма!
Три часа през нощта. Мъж и жена спят. Изведнъж се звъни на вратата. Мъжът, псувайки, отива да отвори. На прага стои мъж, очевидно пийнал:
- Приятел, ела, моля ти се, долу да ме бутнеш.
- Абе, човек,...
Катаджия спира невзрачна кола. Шофьорът изглежда доста притеснен. Катаджията го успокоява:
- Всичко е наред, колега. Закъсали сме нещо с колата. Имаш ли въже, да ни дръпнеш?
Шофьорът се оживява:
- Има...
На руския фронт през Втората световна война, руски бункер се пазил от шест руснаци и един циганин на име Роми. Водели големи битки в защита на бункера, но започнали амунициите им да привършват.
- Дру...
Работник във фирма съветва новопостъпил служител:
- Президентът на фирмата много обича да разказва вицове. Не се смейте много, защото той не обича това. Ако само се усмихвате, ще сметне, че се подигра...
Двама пича в рая, седят си на брега на една рекичка, полянка, шезлонги, голи мацки, в реката тече 24-годишно уиски,пийват, чукат мацките,рай, блаженство вечно..
От храстите изкача един симпатяга:
-Пич...
Някакви наркомани пътували с кола, всичките много надрусани. Стигат до един светофар, стоят и гледат светлините - червено, жълто, зелено; червено, жълто, зелено; червено, жълто, зелено...
Стоят така п...
Девойката, бърникайки в чантичката си, вместо с лютия спрей напръска маниака с "Шанел". И с крясъка "Мамка муууу, струва 200 лева!!", преби маниака до смърт.
Нова секретарка отива за първи ден в офиса. Появява се 15мин. преди началото на работния ден, отваря прозорците широко. Влиза шефа и започва да се оплаква.
-Ауууу, моля Ви, веднага ги затваряйте тия...
- Защо Осама Бин Ладен е толкова зъл?
- Защото има четири тъщи.
Отива матрьошка на доктор и казва;
- Докторе, струва ми се, че съм бременна.
- Защо жена ти е цялата в синини?
- Вечер преди лягане се маже с някакви кремове, мазила...
- И от това е насинена?
- От леглото се изхързулва...