-По какво си приличат мъж и компютър?
-Имат памет,но нямат мозък!
- Татко, нежененият мъж как се казва - ерген ли?
- Да, моето момче.
- А как се казва жененият мъж?
- Още си малък да знаеш такива думи!
На пейка в градинката две баби си говорят:
- Как е твоят? - пита едната. - Бива ли го още?
- Ами, за нищо не става вече! - оплаква се другата.
- И моят така, освен с уста, друго не може... като я отво...
Случка в дискотеката.
- А-а-а-а...Ох, момичета, счупих си нокътя!
- Е що викаш толкова?
- Не мога да го извадя от носа си!
- Яворе, защо толкова често пушиш?
- Много се притеснявам.
- И за какво се притесняваш?
- За здравето се притеснявам!
- Скъпа, трябва да ти призная нещо! Женен съм...
- Уф! Как ме изплаши! Помислих, че са ти откраднали поршето!
- Чу ли, че пак ще има промени в Топлофикация-София?
- Те поне да се сетят да спрат парното в тази жега...
- Защо хляба не е пресен?
- Стиснете по-силно!
На една бабка и откраднали портмонето. Тя започнала да вика:
- Крадец, крадец...
След, което видяла едно хубаво момче и казала:
- Ей, крадльо...
Твоята майка е толкова дебела, че като се пореже започва да тече сос.
Обява: "Предсказвам по пин кода на вашата кредитна карта."
Мъж отива на гости при жена настроен за бурен секс. Докато пиели по едно погледа му спрял на една снимка. Притеснен той попитал:
- А това съпруга ли е?
- О не, аз няма мъж?
- А може би брат?
- О аз и...
По-добре шизофреник, отколкото съвсем самотен!
Дъщеря пита майка си:
- Защо има менструация?
- Това е започнало много, много отдавна. Адам отишъл при Бог и казал:
- Боже, направи ми жена. Имам нужда от секс.
- А, това, какво е? - попитал го Бог...
- Ама ти какво, да не искаш да спиш с мен без презерватив?
- А ти в ресторанта да не би да яде тортата с кутията?