От х:

Днес в x:

30 °C

Професионални

  1. - Най-после Жоро изпълни своето обещание да не влиза в Интернет праз работно време!
    - Да, бе! Лъжеш!
    - Не, вчера лично го видях, как целия ден игра карти!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Недоволна пациентка пита доктора:
    - Какво е това лечение, докторе!
    - Какво му има, топла вана и аспирин....
    - Аспиринът хубаво, ама ваната след първите десет литра, почва да ми прилошава!

    Оценка 5 от 1 глас
  3. Мъж влиза в заведение в Пловдив. Идва сервитьорката и пита:
    - Какво ще желаете?
    - Cappy портокал, моля.
    - Е добре де, къде виждате да капи портокал?!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Полицай от КАТ спира шофьор.
    - Господине, карахте с превишена скорост?
    - Малко ми е бензинът...
    - И какво от това?!
    - Бързам да стигна до най-близката бензиностанция, докато не е свършил съвсем.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Колко полицаи са необходими, за да се смени крушка?
    - Шест! Един стъпва на масата и хваща крушката. Четирима хващат масата и започват да я въртят, а шестият стои до вратата с изваден пистолет и вним...

    Оценка 4 от 1 глас
  6. Малък спортен самолет наближава парижко летище. Пилотът влиза във връзка с диспечерската кула:
    - Тук пилотът, тук пилотът. Бих желал да получа разрешение за кацане!
    - Уточнете къде се намирате!
    - В пр...

    Оценка 4.4 от 5 гласа
  7. Чука се на вратата:
    - Кой е?
    - Полиция! Отворете!
    - Защо?
    - Трябва да поговорим.
    - А вие колко човека сте?
    - Двама.
    - Ами говорете си...

    Оценка 3 от 2 гласа
  8. - Келнер! Каква е тази супа? Мирише на бензин!
    - Бензин? Значи е картофена. Пилешката ни мирише на лак за дърво.

    Оценка 3 от 1 глас
  9. Доктор към пациентка:
    - Да-а-а...Нещо не ми харесвате...
    - И Вие докторе не сте някой красавец!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Имаме много коварен началник! Уволнява служителите, когато са най-беззащитни - по време на следобедната дрямка...

    Оценка 3 от 2 гласа
  11. Двама приятели разговарят:
    - Знаеш ли, онзи ден ми откраднаха колата!
    - И ти какво направи? Обади ли се в полицията?
    - Обадих се. Не са те...

    Оценка 5 от 2 гласа
  12. Съпругата:
    - Как не те е срам да вземеш 500 лева подкуп от човека.
    Съпругът:
    - Срам ме е, ама само толкова даде.

    Оценка 3.5 от 2 гласа
  13. Той:
    - Всеки път, когато ми се усмихнете ми се ще да дойдете при мен!
    Тя:
    - О, още един ласкател!
    Той:
    - Не, зъболекар!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Двама полицаи отиват на рожден ден на техен колега и си говорят:
    - Дай да му купим някакъв подарък, а? Неудобно е така, нищо не носим.
    - Добре, да му купим книга?
    - За какво му е нова книга бе, той ве...

    Оценка 3 от 1 глас
  15. Тръгнал един любител на зимния риболов за риба. Пробива си той дупка в леда, намества си столчето и изведнъж чува мъжки глас:
    - Тук няма риба.
    Станал човекът, дръпнал се на няколко метра встрани, проб...

    Оценка 4.5 от 4 гласа