22 °C
- Защо не спиш? - Мотая се в нета. - Добре, ама аз съм на гости. - На кого? - На теб! - Мамка му, забравих.
В широка чаша се наливат двете съставки и се рабъркват. Добавя се лед. Гарнира се с черешка
Източник: gotvach.bg