От
х
:
Днес в x:
Вход
Регистрация
Изпрати ни новина
Календар
✕
0
°C
Kарта на запрашеността
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
България
Светът
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Обяви
Свободно време
Галерия
Панаир на суетата: Най-провокативните звезди на Met Gala 2023
По червения килим на наградите Оскар
Карнавал в Тринидад и Тобаго
Видео
АЛТЕРНАТИВАТА С ИЛИЯН ВАСИЛЕВ | 10.01.2025
Две красавици представят Хасковска област на Мис България
Майки се притесняват децата им да не бъдат отвлечени заради премахването на декларациите в Шенген
Рецепти
Пълнени тиквички
Ябълково сорбе
Спагети със сини домати
Вицове
Щом за нежни думи късно е, значи идва ред на мръсните...
Прочети още подобни вицове...
Снимки на деня
2 август 2019
24 август 2018
13 април 2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Карнавал в Тринидад и Тобаго
10:53, 23 фев 2023 г.
16,143
3
1
Американката Кандис Смит, бременна в седмия месец, дефилира в последния ден от карнавала в парка Куинс Савана в Порт ъф Спейн, Тринидад и Тобаго.
Член на групата „Hot Stuff Promotions- Celebration of Our People“ дефилира през последния ден от карнавала в парка Куинс Савана в Порт ъв Спейн, Тринидад и Тобаго.
Тринидад и Тобаго отбеляза своя карнавал със стил, който е един от най-важните на Карибите, след двугодишна пауза заради ковид-пандемията.
Мис Свят 1986 - Жизел Ла Ронд, дефилира с групата Lost Tribe 2020WE по време на последния ден от карнавала.
Произходът на карнавала се крие в културата на местното население, повечето от които са били африкански роби.
Островитяните изработват феерични костюми, за да променят външния си вид до неузнаваемост.
Основните събития на карнавала се провеждат по улиците на столицата Порт-оф-Спейн.
За разлика от много други карнавали по света, в този на Тринидад и Тобаго няма твърди ограничения за излагане на сексуалността.
Ето защо местният карнавал редовно се появява в туристическите рейтинги на “горещите” фестивали на планетата.
Изображение
1
от
9
Покажи в галерия
Карнавалът в Тринидад и Тобаго определено е събитие, което си заслужава да бъде посетено. То се провежда в столицата на карибската държава - Порт ъф Спейн и впечатлява със своята пищност.
Tweet
Ние използваме „бисквитки“, за да улесним вашето сърфиране.
Научете повече
.
Приемам
Последни новини