Лекар от Хасково стана шеф на димитровградската болница
- Димитровград
- преди 11 години
Д-р Матей Матеев, който работи в Спешното отделение в Хасково, е новият управител на МБАЛ "Св.Екатерина" в Димитровград. Докладната за избор на шеф на тукашното здравно заведение бе една от точките...