Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си; достатъчно умен, за да спечели от тях и достатъчно силен, за да ги поправи.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Борци
В магазин за компютри влиза Новобогаташ в Развитие (НР): - Имате ли компютър НР (Hewlett Packard)? - Да, но нали миналия ден си купихте един? - Да, ама на оня харда му се задръсти с файлове...
Борци
03.10.2017
3,683 прегледа
Следващ →
Още вицове
Анкета до българския народ: - Хубаво ли е да се живее в нормална държава? Деветдесет процента отговорили: - Не знам, само в България съм живял!
В час по математика Иванчо се е загледал над празната си тетрадка. Госпожата отива при него и го пита: - Иванчо, защо си се втренчил в тази празна тетрадка? - Госпожо, това ми е тетрадката по смятане на ум!
В Народното събрание, в процеса на обсъждане на новия закон за борба с корупцията, думата "борба" е изчезнала от закона.
Мъж е при психолога: - Докторе, имам депресия, защото жена ми е по-умна от мен. - Когато аз почувствам интелектуално превъзходство на жена над мен, аз просто си я представям с член в устата, и всичко си идва по местата.
Жена намерила на ревера на съпруга си рус косъм и вдигнала ужасен скандал. На следващата вечер, след внимателен оглед на дрехите му, не намерила нищо: - И сега какво, плешива ли си хванал? - извън нерви изревала тя.