“Хасково” надви “Левски”. Юношата Никола Николов дебютира при мъжете

Изображение 1 от 4

Футболният тим „Хасково“ надви  “Левски”- Карлово в двубой  от 23-ия кръг в Трета лига. Мачът бе на стадиона в Харманли, заради твърденията, че този в Хасково е негоден за игра.

Футболистите на Живко Иробалиев записаха победата след като направиха обрат в мача.

Червено-белите играха добре и през първата част, но караловци успяха да поведат с 0:1.

След почивката хасковлии почти не позволиха на съперника си да премине центъра на терена. Емре Емин изравни за тима на Хасково, а Емрах Юсуф затвори резултата за победното 2:1.

От клуба на червено –белите останаха доволни от играта и постигнатия обрат. Ръководството похвали и 16- годишния юноша на клуба  Никола Николов юноша,  който днес дебютира в мъжкия тим на Хасково.