Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Докторе, имам два проблема - безсъние и склероза. Посред нощ се събуждам, ставам, отивам до тоалетната, после до сутринта се въртя и не мога да заспя... - А склерозата в какво се изразява? - Забравям да се върна от тоалетната.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Добър ден! Може ли да ми направите копие от личната карта? - А шлем и лък от шофьорската книжка не щете ли?
Разни
04.10.2017
3,404 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Келнер, какво сте ми дали?! Това чай ли наричате? Чия е таз пикня? - Не знам, при нас работят доста хора!
Съпруга се обръща към мъжа си: - Ти имаш невероятната способност да отлагаш, що се отнася до вършенето на домашна работа. - Не е вярно! - Добре тогава, избери. Или изнеси шезлонгите, или изхвърли елхата.
Питат арменското радио: - Къде космите на жената са най-къдрави? - В Африка.
Опитно зайче търси зайче без опит с цел обмяна на опит.
Срещат се двама приятели. Единия казва: - Срещнах момичето на моите мечти и се оженихме! - Другия: - Покажи ми снимка! Гледа и се чуди: - И това е момичето на мечтите ти? - Ами, когато мечатех, бях в голяма депресия.