Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Този, който се моли на Господ - получава добро. Този, който се моли на дявола - полуава зло. Този, който се моли и на двамата - получава спам!
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Монаси
Питат един поп в църквата: - Отче, защо все ни разказваш за рая? Защо никога не говориш за ада? - Няма нужда, като умрете и без това ще го видите.
Монаси
03.10.2017
11,163 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две костенурки си вървяли. Изведнъж едната извадила окото на другата. Тази с изваденото око се обърнала и казала: - Ако още един път направиш това няма да те погледна повече!!!
Добре е човек да има остър език - никой няма да пожелае, да му лижете задника.
- Що е това депресия ? - Да си купиш обръч и да ти е тамън.
Объркване в родилното отделение. Новороденото е тъмнокож, кривоглед блондин. Акушерката се обръща към майката: - Това, разбира се, не е моя работа, но на ваше място щях да съм по-предпазлива при групов секс! Младата майка възразява: - Какво говорите, аз и на това съм щастлива, добре че и не лае!
Мислите, че всички боксьори могат само да се бият? Че са невъзпитани? Ето, аз съм боксьор, и смея да отбележа и много възпитан човек - чета Пауло Коелю, Умберто Еко, Ремарк. Само, че не помня нищо.