Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По-добре да страдаш, отколкото да причиниш страдание. Цицерон
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Подсъдими
Жена на свиждане при мъжа си в затвора: - Слушай, децата вече започнаха да задават въпроси… - Какво - къде е баща им ли? - Не - къде си скрил ограбените пари.
Подсъдими
03.10.2017
7,387 прегледа
Следващ →
Още вицове
Едно много тъпо копеле било на северния полюс, върнал се в София и се хвали на друг приятел: - Отивам аз на северния полюс и хващам един пингвин. Гледам го - пингвин! Обръщам го - вингпин!
Моят син ще бъде хакер - той още в презерватива откри уязвимост.
Ний не сме пророци, нито древни гръцки богове. И не можем да гадаем, но на теб ще пожелаем, много здраве, щастие и радост придружени с вечна младост.
Мъж подарил за годишнината от сватбата на жена си злaтен пръстен с голям диамант. Разкава за това на свой приятел. А той му казва: - Струваше ми се, че тя не иска пръстен, а спортен автомобил! - Знам това! Но откъде по дяволите, да намеря фалшив автомобил!?
Жената трябва винаги да се слуша – веднъж ще излезе права, ама не знаеш кога…