Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
24°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо Симеон Кобурготски не си помни предизборните обещания? - Защото много често си променя чипа.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Расистки
Както обикновенно и в тази олимпиада негрите са лидери в бягането, а белите в стрелбата.
Расистки
03.10.2017
3,261 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъничко жълтичко в голямо жълто, що е то? Банан в такси!
8 март, късна вечер. Мъж се прибира пиян вкъщи. С едната ръка държи за талията негърка, а с другата - азиатка. Жена му в ужас: - Васко, кои са тези? - Скъпа, нека не забравяме, че днес е Международния ден на жената!
- Скъпо ли ви струваше, да плащате уроците по пиано на дъщеря си? - Напротив. Те ми помогнаха да купя съседната къща на половин цена.
Нека здраве и късмет винаги да бъдат с теб!
Завършила Марийка 8-ми клас в родното си село и дошло време да продължи образованието си в града. Понеже нямала никакъв опит с мъжете майка й я посъветвала: - Дъще! Пази се! Мъжете са много опасни! Сега като идеш в града ще се запознаеш с някое момче. Той ще те заведе на разходка, после на кино, заведение и накрая у тях. Ще се хвърли на тебе, ще те изчука и... СРАМ ЗА НАШАТА КЪЩА След седмица Марийка се прибрала и от вратата завикала: - Майче, Майче. Много права излезе. Всичко стана така както го каза, но аз го изпреварих. У тях аз му се хвърлих отгоре, изчуках го и сега .. СРАМЪТ Е ЗА ТЯХНАТА КЪЩА.