Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво е блондинка зад волана на автомобил? - Airbag!
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
31 декември. Иванчо звъни в "Бърза помощ": - Елате бързо, татко се побърка. Облече червен халат и на всички разправя, че е Дядо Коледа.
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,888 прегледа
Следващ →
Още вицове
Откакто имам овърдрафт по картовата сметка, започнах да мисля в перспектива - вече съм изхарчил три заплати напред.
- Да те питам, кое е по-яко, да измислиш виц или да го копипейстнеш от някой сайт? - По-яко е да си герой от някой виц и при това да запазиш чувство за хумор.
- Защо блондинките не носят часовници? — Защото всеки „тик-так“ е две калории.
Два лъва се разхождали из саваните и видяли на една полянка сърна.Както били гладни те решили да я изядат и се приготвили за скок.По едно време сърната вдигнала муцуна подушила въздуха и избягала.В този момент лъвовете се спогледали и единия попитал: -Е,тоя път кой пръдна?
Мъж и жена решили да прекарат медения си месец на палатка в пустинята. Тъкмо започнали да оползотворяват първата си брачна нощ и мъжът без да иска бутнал някакво шише и то се счупило. След малко на входа на палатклата се появил някакъв мъж и им казал че той е духа от бутилката и ще им изпъли едно желание. Те си пожелали луксозна вила на брега на океана и една спортна кола пред нея. Желанието било изпълнено - онзи им казал че на брега на Бахамските Острови ги чака чисто нова вила с кола пред нея. Младоженецът казал: - Абе ти много хубави неща направи за нас, хайде пожелай си и ти една услуга в рамките на възможното. - Искам да оправя жена ти. Младоженеца си казал: "Абе какво може да и направи нали е дух" и се съгласил. Излезнали от палатката и след десет минути младоженката и духа. Тъкмо щял да си тръгва и странния мъж казал: - Абе големи хора сте, а още вярвате в духове.