Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво казал ББ на новия здравен министър? - Спокойно, няма да изкараш повече от година.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Стояне, много съжалявам! Разбрах, че къщата ти е изгоряла миналата събота... - По-тихо! Не миналата, а следващата.
Разни
03.10.2017
2,671 прегледа
Следващ →
Още вицове
Спокойно! Ако маите бяха добри в предсказването на бъдещето, то щяха още да бъдат живи.
Един човек отишъл в гората за дърва. Обаче нямал разрешително и по едно време се задава горския: Горския: - За къде ги събираш тези дърва? Човека: - Събирам дърва за зайците! Горския: - Че те зайците ще ги ядат ли? Човека: - Ами, ако искат да ги ядат! Като не ги искат ще ги изгорим!
- Какво трябва да бъде хубавото червило? - Вкусно.
Решили заека, вълка и хамстера да се првят на специални агенти. - След като ще сме специални агенти, ще ни трябват и специални имена - казал вълка! - Добре, аз тогава ще се казвам Зуйо!-казал заека. - Аз ще съм Вуйо! - рекъл вълка. - Аз няма да участвам! - казал хамстера.
Отива ловджия на лов за глигани в забранения сезон. Прострелва едно малко глиганче, мята го през рамо и си тръгва, но по пътя го среща горския и го пита: - Ей!!! Ти къде с това глиганче?! - Какво глиганче? - Как какво глиганче? Това на рамото ти! Ловецът поглежда с престорено учудване към рамото си, започва нервно да се изтупва и крещи: - Аууууу, гад мръсна, как ме е полазила?!