Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
24°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ученически: - В полето пасели домашни зверове.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Мъж се прибира от работа, жена му го посреща: - Най-после! - Нима късно си идвам? - Не за това. Най-после да мирише от теб на читав женски парфюм.
Семейни
03.10.2017
3,649 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж и жена ще излизат, жената се гласи и пита: - Приличам ли на фотомодел? - По-скоро на фоторобот...
- Чу ли? В зоопарка в Торонто орангутаните са получили ipad таблети? - Интересно, нашите депутати по същата програма ли са получили ipad-и?
Надпис на банкнотата от 1000 долара: "Щастие има!"
Съобщили на един мъж, че му остава едно денонощие живот, и той решил да се прибере вкъщи и да се люби с жена си. Вмъкнал се в спалнята, пъхнал се в леглото и през следващите три часа правил най-дивия секс в живота си. Накрая се уморил, отишъл в банята и там с изненада видял жена си да лежи във ваната с маска на лицето. - Как се озова тук? - попитал той. - Шшт! - казала тя. - Ще събудиш мама.
В зоологическата градина жена пита пазача: - Мога ли да купя от тук акула? - Защо ви е? - Котаракът на съседите ми изяде златната рибка и искам да го отуча от това.