Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В завода за производство на пластичен експлозив C4 са започнали нова маркетингова кампания. Новата опаковка на продукта ще бъде в лилав цвят с изобразена крава, а слоганът: "Eдно парченце и си ТАМ."
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Да не си решил да умираш?! - Защо? - За първи път си целия с чисти дрехи!
Черен хумор
03.10.2017
2,088 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Каква е специалността на мъжа ти? - Алкохолизъм. - Но това не е специалност, това е по-скоро хоби. - Да бе, знаеш ли как сериозно се отнася към това.
Най-бързо от всичко в България вървят реформите в цените на хранителните продукти..в посока нагоре.
Една жена отишла на лекар и казала: - Докторе, какво животно сам аз? Доктора й отговорил: -Аз не съм ветеринарен и не мога да ти помогна. Жената рекла: -Аз ще ти помогна: - Сутрин скачам от леглото като сърна. Тичам като кон към спирката. На работата влачим като вол. Прибирам се от работа като магаре. Свекървата вика "Тая кучка се прибира." В леглото мъжа ми вика: Помести се малко краво".
Терапев, психолог, хирург и патоанатом отиват на лов за патици. Терапевтът ще стреля пръв - вижда патица, но се замисля това дали е патица или не е и патицата отлита без проблеми. Ще стреля психолога - появява се патица - той си мисли - да, това е патица, но дали тя знае, че е патица. Докато той мисли патицата си отлита... Ще стреля хирурга. Появява се патица - БУУМ. Птицата пада и хирургат без да се замисля се обръща към патоанатома и му казва: - Колега, ако обичаш, би ли проверил дали това е патица.
Какъв ще бъде девиза на Арнолд Шварцнегер на следващите избори за губернатор на Калифорния? I`LL BE BACK!!!