Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж отива на кино. Сяда до красива мадама с големи гърди. Въртял, сукал, хванал я за зърното и почнал да го върти като копче. Момичето не издържало и го хванала за пакета и му казала: - Приятел, с тая антена и радио Веселина не можеш да хванеш!
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
- Иванчо няма ли да се оженим, най-накрая с тебе. - Но защо, Марийке, толкова добре си живеем ... - Ами ... много искам да станем любовници.
Иванчо и Марийка
03.10.2017
2,400 прегледа
Следващ →
Още вицове
Той: Имам такива чуствства към вас, че не мога да ги предам с думи! Тя: Предайте ги с пари.
Пияница се прибира у дома в един часът и иска жена му да не го усети. Отваря тихо вратата, заключва внимателно, но точно в този момент кукувичката на часовника изкуква един път и жена му се събужда и се развиква: <BR>- Прибираш се толкова късно в един през нощта! Постоянно седиш по кръчмите и не се прибираш! <BR>Мъжът отговаря: <BR>- Ама как така се прибирам в един през нощта?! Сега е десет часът. <BR>- Как десет часът? Кукувичката на часовника изкука само един път. Значи е един часът. <BR>- Ами ти к’во искаш, ма? Да не искаш и нулата да ти я изкука?
Честта да открие празника на тиквата имаше Бойко Борисов, също известен и като Боко Тиквата. виж ТУК
Жена казва на мъжа си: — Знаеш ли че никотина е бавно действаща отрова? — А ти какво искаш, да пуша стрихнин ли?
Една жена казва на приятелката си: - Знаеш ли, вече нямам такива претенции към мъжете, както преди. Важното е да е добър, отзивчив, човечен. Как мислиш, има ли още такива банкери?