Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В претъпкания рейс влиза някакъв хилав пич и казва: — Извинете, някой би ли отстъпил мястото си на болен от СПИН? Ама не се бутайте, трябва ми едно място, а не целия рейс.
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Наскоро в Шотландия се е състояла среща на безсмъртните. На срещата са били забелязани Кристофър Ламберт, Дънкан Маклауд и Лили Иванова.
Разни
03.10.2017
2,099 прегледа
Следващ →
Още вицове
Час по история: - Марийке, коя е първата религия на българите? - И аз това се чудя?!?
Директор извикал при себе си няколко служители на фирмата и им казва: - Искате увеличение на заплатите. Администрацията на фирмата счита, че това не трябва да се прави. Помолих нашия компютър да разреши този спор. Ако той отговори, че трябва да ви повиша заплатите, аз ще го направя, за сметка на заплатата на програмиста.
- Знаеш ли, какво ми казват мацките, като ги навивам за секс? - Не. - Точно.
Наскоро американските кинематографисти, разбирайки, че Бетховен е писал музика, помислили: колко умно куче.
Веднъж умреш ли, цял живот смърт.