Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какъв подкуп??? Подариха ми картичка!! Мека, зеленичка...Сто години Бенджамин Франклин!!
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Защо Азис бе водещ на "Мис България"? - Това е единствения начин да му се сбъдне поне малко мечтата да участва в "Мис България".
Разни
03.10.2017
1,812 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена се кара на мъжа: - Ти кога ще спреш пиенето?! - Ами знам ли...нямам воля... - Подлец такъв, а половин година да не спиш с жена си имаш воля?!
Интервюират Ромка за акция на НСБОП за залавяне опасни рецидивисти в Пазарджишко. Излъчено по КАНАЛ 1: "Супруга съм на три деца. С чувекъ сбрахме пари и купихми триустаен партамент. Една вечер звъни вратата. Звънеца чука. Отварям - НИНДЖА. И без да каже нищо, с карате в бъбреците. Дукат съ усета ми би два шамара с КРАК и един на детето в гръбначния кош! От ударната вълна отлитам на 20-30 метра. Абстрахираха децата. А чувекъ го нема. Ако общината в града не вземе спешни мерки, ще се самуубеся или ще изчезна безкрайно."
Хората винаги се делят - на червени и сини, на бели и черни, на Левски и ЦСКА, на леви и десни, на хомо и хетеро. Според мен хората се делят само по един признак - на такива, които имат и такива, които нямат у дома си апарат за мерене на кръвно налягане.
Шведа поискал нова бира в същата чаша. Англичанина - нова бира в нова чаша. Финландеца извадил мухата и изпил бирата. Руснака изпил бирата заедно с мухата. Циганина изпил две трети от бирата и поискал да му донесат нова бира, че в тази има муха. Китаеца изял мухата, но оставил бирата. Евреина уловил мухата и я продал на китаеца. Норвежеца взел мухата и отишъл да лови риба. Ирландеца извадил мухата от бирата и я сложил в чашата на англичанина. Американеца започнал съдебен процес против ресторанта и поискал 65 милиона долара като обезщетение. Шотландеца хванал мухата за гърлото и завикал: - Е сега да ти е**х майката, ще изплюеш всичко, което си изпила!"
Две блондинки решават кръстословица и едната пита другата: - Кажи ми мъжки полов орган с три букви! Втората казала: - Ако е отвесно, пиши го мек!