Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" - повтаряше си наркомана, увеличавайки своята дозата.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Правителството излезе на улицата с лозунги "Не на свалянето на цените на бензина, дизела, газта.. - няма с какво да си пълним бюджетния излишък".
Политически
03.10.2017
3,833 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учебен час. Отваря се вратата и влиза ученик. — Защо закъсня? – пита го учителката. — Исках да отида за риба, но баща ми не ми разреши, – отговаря Иванчо. — Твоят баща правилно е направил! – казва учителката, – той ти е обяснил, защо трябва да отидеш на училище? — Да – кима Иванчо,- той каза, че няма да стигнат червеите за двама.
Две блондинки си говорят. Едната казва: - Стопли вода и я сложи в хладилника. - Защо? - Все някога ще ни потрябва топла вода.
Тест за полицаи. 1. Малкото име на другаря Тодор Живков? 2. Кой е нарисувал автопортрета на Леонардо Да Винчи? 3. Какви плодове са нужни за направата на компот от сливи?
Полицай спира мутра: - Дай си трите имена! - Ти луд ли си, бе!?! А после как ще се казвам?!?
Една монахиня не спирала да хълца и отива на доктор. - Докторе хълцам вече две седмици без да спирам. Доктора я преглежда и казва. - Вие сте бременна. Тръгва си монахинята и разказва в манастира за бремеността. На следващия ден маиката игуменка отива при доктора и казва. - Как ви хрумна да кажете такова нещо на една игуменка. Доктора отговаря. - Беше за да я уплаша. - Този който уплашихте е епископа, хвърли се от камбанарията.