Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо кмета Бойко Борисов вече не помага за чистенето на снега в София? - Не може да се измъкне от Банкя...
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Ако знаете, че нещо може да се обърка, и вземете съответните предпазни мерки, нещо друго се обърква.
Разни
03.10.2017
2,201 прегледа
Следващ →
Още вицове
Майка ми: - Какво правиш? Аз: - Бръсна се, че после ще ходя да си преиздавам документите и нали ще ме снимат... Тя: - А така, направи се хубав. Аз: - Е за хубав едва ли, но поне ще се обръсна
Продавам булчинска рокля, която носи щастие - обличана е само три пъти.
"Саманта Фокс: България е много българска!" Каква мисъл, каква философия! Саманта Фокс доказа, че има две страхотни полукълба и те се намират в сутиена.
Една жена разправя на приятелката си: - А, пък на мен мъжът ми веднъж ми каза, че ако му изневеря ще се самоубие.От тогава нищо не му разказвам, и вече поне десетина пъти съм му спасила живота.
Един мъж хванал златната рибка и си пожелал да свършва винаги с жена си. По пътя за вкъщи свършил два пъти...