Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
24°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Берлускони ще се включи към антилибийската коалиция - готов е да прати на фронта 20 000 свои бивши любовници.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Други
- Сър, онзи господин иска да ви предизвика на дуел. - Какъв дуел – френски с шпаги до първата капка кръв или английски с пистолети до смърт? - Български – ще дойде с приятели и ще ви пребият.
Други
03.10.2017
2,431 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Най-трудното винаги го правя сутринта. - Какво е то? - Ставам от леглото!
Гръб - това е частта на тялото на твоя приятел, която виждаш, когато си в беда.
Чукчи видяли по телевизията как Карпов и Каспаров играят шах, харесало им, решили и те така. Издялали си фигурки, седнали, подпрели глави дълбокомислено, седят, мълчат. По едно време единият преместил една фигура и казал: - Мать! Другият помислил, преместил друга фигура и отговорил: - Отец!
Известен адвокат застанал пред Свети Петър. Той започнал да протестира, че всичко това е грешка, той е само на 49 години и е прекалено млад за да умира. - Странно - казал Свети Петър, според часовете, които си таксувал, ти си на 119 години.
Шотландец разглежда брошурите на туристическа агенция. След като свършва с брошурата за Гърция, казва намръщено: - Предполагам, че за такава страна, цялата в руини, ще ми дадете поне 50% отстъпка.