Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Отива един на една опашка и пита: - Кой е последен? Отговорили му: - Ти!
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Всичко се променя.
Бисери
03.10.2017
3,564 прегледа
Следващ →
Още вицове
Първа брaчнa нощ. Булката е ненaситнa. Един път, втори, трети. На сутринта зaдрямaлa, a младоженецът се прокрадва в тоалетната. Пет минути го няма, десет... Младоженката се разсънила и отишла да го търси. Гледа го кaк си бърника в гащите и шепне: - Хайде... излизaй... казвам ти, тя спи.
Студентка на изпит по анатомия и физиология. Професорът пита : - Колежке,кой е този орган в човешкото тяло,който при възбуда увеличава 10 пъти размерите си? Последва смущение и изчервяване от студентката - Г-н Професор,ама много ми е неудобно да го кажа. -Разбирам смущението Ви, но не познахте верния отговор. Органът,който се уголемява 10 пъти е зеницата на човешкото око, а този за който се сещате Вие се уголемява само 2 пъти ,останалото е женска мечта.
- Мислиш ли, че пушенето ти действа добре? - Убеден съм. Веднага, щом запаля цигара, майка ти излиза.
Двама евреи ходят на два противоположни тротоара на една улица. Единия се провикнал на другия: - Колко? Другия веднага отговорил: - Пет! Първия се замислил малко и попитал: - Какви пет бе? Втория се разсърдил: - Какво колко?
Момиче към приятеля си: - Ако имаше женска казарма, щеше ли да ме чакаш? - Направо бих влязъл с теб.