Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена влиза в публичен дом и казва на мадам: - Искам нещо за 5 долара. - Стая N69. На излизане клиентката се оплакала: - Ама този беше програмист. - Ами ти за 5 долара да не искаш шофьор?
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Ще се развеждам с жената. Вече пет месеца не говори с мен. - В ред ли си? Къде ще намериш такава жена, бе?
Семейни
03.10.2017
3,101 прегледа
Следващ →
Още вицове
Тълпата линчува Мария Магдалена на градския площад. Идва Исус и казва: - Който няма никакъв грях, нека пръв да хвърли камък по нея. След думите му прелита огромен камък и разцепва главата на Мария Магдалена. Учуден Исус се оглежда да види кой е хвърлил камъка и ядосано казва: - Мамо, нали те помолих да не излизаш днеска от къщи!
Надписи в автобусите: Русия: "Не пийте с шофьора по време на движение". Колумбия: "Не застрелвайте шофьора по време на движение". Турция: "Не изнасилвайте шофьора по време на движение". Италия: "Не говорете със шофьора - ръцете му трябват, за да кара".
Най-простия и евтин начин да си осигурите вкусна вечеря - откажете се от обяда.
- Казват, че си се оженил. Как е, жена ти честна ли се оказа? - Честна. Вече цял месец живеем заедно и още нищо не ми е откраднала.
Знаете ли какво правят жените след секс? Пречат!