Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Чък Норис е изобретил чука след като разбрал, че обикновените хора не могат да коват пирони с юмруци.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
All inclusive-а превръща някои хора обратно в маймуни.
Бисери
03.10.2017
3,455 прегледа
Следващ →
Още вицове
Съобщение: „Вчера за пръв път хакер беше осъден за проникване в чужда компютърна мрежа и влезе в затвора да излежава 20-годишна присъда. По данни от централния компютър на полицията, вдругиден хакерът излиза на свобода поради изтичане срока на наказанието“.
Съдия пита обвиняемия: - Защо сте набили човека, но когото сте откраднали портфейла? - Нямаше пари в него!
- Защо Статуята на свободата в Ню Йорк е жена? - Защото са искали да има кухо място в главата, да направят там ресторант.
Блондинка е зад волана и се обажда в автосервиза: - Мъжът ми разправя, че женските боксерки в жабката му трябвали за да полира с тях цилиндрите на двигателя. Кажете, а на мен също ли ми трябват женски или и мъжки също ще свършат работа?
Арабски шейх се влюбил в наша девойка. Баща й разказва на приятелите си: - Накратко, той ми каза: ако ми я дадете за жена, то аз ще заплатя за нея толкова злато, колкото е теглото й. И аз му отговорих, че по такъв въпрос не трябва да се бърза. Да поговорим след месец! - Да, прав си! Тези шейхове с техните странни желания и възможности... Трябва да помисли момичето. - Какво има да му мисли! Трябва да се храни!