Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пожелания за Свети ВалентинИска ми се да бях магьосник и да ти направя клетва за вечна любов и радост, но нямам такава мистична сила. Затова ще направя само това, което мога - ще те обичам винаги!
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Влиза един кон в една аптека и казва: - Дайте ми 2 тона въглища! - Ама моля ви се господине, това е аптека! - Няма проблем аз сам с колело!!!
Любими Герои
03.10.2017
3,134 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отива баба при гинеколога и казва: - Докторе, на много години съм, а още съм девица. Може ли да ми направите дефлорация, 100 долара давам. На доктора не му се занимавало с бабата и прехвърлил на стажанта. Стажантът взел ключовете от съседния кабинет и завел там бабата. Накрая на смяната докторът се сетил за бабата и стажанта, влиза в съседния кабинет вижда следната картина - бабата я няма, а студентът завит с един чаршаф на кушетката пуши цигара. - Къде е бабата? - За седмата стотачка притичва - спокойно отговаря студентът.
- Защо обичаш да гледаш мачове? - Вкъщи жената ми крещи, в работата шефът ми крещи, а на мача аз крещя на всички!
- Колко вица има за блондинки? - Николко. Всичките са истина.
Надпис над един от писоарите в тоалетната на някаква кръчма: "Експресен коридор - три или повече бири."
Как се нарича мъж който си вкарва инструмента в устата на жените? Зъболекар.