Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Младоженци се прибират след сватбата. Младоженецът се опитва да отключи врата, но не може да уцели патрона с ключа. Булката: — Е няма що, добро начало!
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Някой жени са големи еманциПАТКИ!
Бисери
03.10.2017
4,430 прегледа
Следващ →
Още вицове
Надзирателка в женски затвор влиза при затворничките и им съобщава: - Днес имам две новини за вас - една добра и една лоша. С коя да започна? - С добрата - предложили те. - Докарали са пресни краставици! - Зарадва ни! А коя е лошата? - Ами това, че са нарязани на търкалета!
Разхождайки се из Райските градини, Адам възмутен си мърморел: - Ама и шефа каква жена ми даде само! Ляга си с първия срещнат мъж!
Въпрос към психолог в списание за мъже: - Какво да правя, ако жена ми постоянно се подава от вратата на кухнята, и ми крещи докато гледам мач? Отговор: - Скъсете й веригата.
- Премести ли часовника един час? - Не. - Защо? - Аз и есента не местих...
Мутра влиза в аптека: - Десет презерватива, моля! Аптекаря се натяга: - А какви да бъдат? Бързи като Порше, красиви като BMW или надеждни, като Volvo? - Абе, като джип да са, и без това ще се завират из дупките!