Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Вчера по време на заседание на Нарадното събрание в залата са влезнали двама въоръжени бандита. Извинили се за закъснението и заели местата си.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Когато бях ерген много се страхувах от съпружеския живот. - А сега? - Сега виждам, че не напразно съм се страхувал!
Семейни
03.10.2017
3,239 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две блондинки си говорят: - Скъпа днес ходих да си правя тест за бременност. Другата я пита: - Я ми кажи трудни ли са въпросите, че и аз искам да отида да си направя?
- Скъпа, през целия си живот съм срещал само една умна жена! - Ауууу, така ли и коя?
Струва ми се, че моя мъж не ме обича. - Защо? - Вече втори месец не се е мяркал у дома.
Две блондинки седят на една гара.Едната пита другата: Ти кои влак чакаш? А другата отговорила че чака влак номер 1,а другата 2. Дошъл влак дванайсет и едната казала: Иииииии,ще се возим заедно.
- На входа на Народното събрание са сложили детектори и ако реагират, то не пускат депутата. - На метал ли реагират? - На съвест.