Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако разкажеш мръсен виц на момиче, и тя не се смее, значи че тя го е знаела вече.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Един китаец срещнал полицай и го попитал: -Мян-дзян-кян-лян "Кока-кола"? Полицаят го погледнал замислено и го попитал: -...Две бутилки, кво!?
Разни
03.10.2017
2,240 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Да, мамо, той изкарва по 10 000 на месец, но той е плешив, дебел и грозен! - Не е правилно така да кажеш, дъще, вярното е: Да, той е плешив, дебел и грозен, но той изкарва по 10000 на месец!
Съпруга посреща мъжа си в прозрачна нощница и казва: - Представяш ли си, скъпи, какво внимание. Тази нощница ми я изпратиха от хотела, в който беше отседнал, когато беше командировка във Виена.
Жената е като буря - започва с леко подухване, а накрая ти отнася и къщата.
Срещат се двама приятели: - От кога не си ходил на театър? - пита единият. - Откакто започна по телевизията шоуто "Парламентарен контрол". - Толкова ли ти харесва? - Страшно е! И не мога да се начудя защо го играят на празен салон!
- Бихте ли ми казали, как да стигна до библиотеката? - Сега ще ти кажа аз на теб едно хубаво как, а после и как да стигнеш до болницата, нещастник! Кризата е още в разгара си, хората няма какво да ядат, а виж го него само, книжки ще ми чете!