Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ленин говори на събраните революционни матроси: - Другари, революцията се отлага! Феликс Едмундович отиде за риба! - Не можем ли да минем без него? - Без него можем, но без \"Аврора\" - не!
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Ам-гъл пада от Съдбовния Връх с пръстена.Фродо и Сам въздъхват облекчено... Изведъж се появява Хари Потър на метла, крещейки: - Хванах го! Хванах го!!
Разни
03.10.2017
2,238 прегледа
Следващ →
Още вицове
Защо жените вече не се обиждат, когато мъжете им ги наричат "патка"? Защото жените знаят, че мъжете мислят с патките си!
Жена казва на мъжа си: - Скъпи пусни ме на море моля те. Искам да отида ей така самичка и да се отпусна - обещавам че през цялото време ще си мисля за теб! - Не може ли да си стоиш тук до мен и да си мислиш за морето? Не е ли едно и също?
Ходи мъж из опразнения апартамент и мърмори: - Ограбили са ни или ме е напуснала все пак?
Мъж се прибира в четири сутринта. Жената го гледа намръшено и казва: - Значи, си бил на среща с бивши съученици? Марш в леглото! Сега ще проверя къде си бил!
Из доклад на статистическа служба: "През миналата година са встъпили в брак 57 480 души, от тях 28 740 жени."