Четвъртък, 20 август 2026 | Хасково 22°

АНПТ „Граовска младост“ участва в традиционния събор на Славчето

С огромно вълнение и гордост споделяме за прекрасното участие на нашия емблематичен състав – АНПТ „Граовска младост“ – в традиционния събор на Славчето на 4 юли 2026г.! С много настроение, усмивки и неподправена любов към българския фолклор, нашите таланти сътвориха истински празник на сцената. ❤️
​Зад това блестящо представяне стои трудът и професионализмът на нашите всеотдайни ръководители:
​Роман Михайлов – хореограф на ансамбъла, който вдъхна живот и динамика на танците и ​Силвия Симеонова – ръководител на вокалното студио, чийто принос за красивите и емоционални фолклорни изпълнения огласи събора.
​За Двореца на културата и нашия ансамбъл беше истинско удоволствие да бъдем част от това събитие, обединило пазители и почитатели на народните традиции. Изразяваме специална благодарност към организаторите за поканата и топлото гостоприемство.
​Особено ни радва фактът, че имахме възможността да споделим сцената с гости от съседна Сърбия. Тези срещи на открито доказват, че изкуството няма граници – фолклорът обединява хора, култури и поколения чрез силата на музиката, песента и танца! 🇧🇬🤝🇷🇸
​Благодарим от сърце на всички, които бяха с нас в този незабравим ден и подкрепиха нашите артисти!
​До нови срещи, изпълнени с български дух, приятелство и живи традиции!

Сподели

Реклама — Зона 16 (728x90)

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!

Вход
Реклама — Зона 3 (728x90)