От х:

Днес в x:

Моторист пострада при катастрофа в час пик

Моторист на около 30 години пострада при катастрофа с „Дачия“ в час пик този следобед. Инцидентът стана на бул. „Освобождение“ и улица „Драгоман“ към 17 часа , непосредствено до пешеходната пътека там.

Очевидци посочиха, че мотористът е бил с каска и след сблъсъка е успял да се изправи сам. Ударът е в задната лява врата на автомобила. Моторът е сцепил вратата. Младият мъж е откаран с линейка със съмнение за фрактура в рамото.

Водачът на" Дачия"-та разказа, че той е завивал от „Драгоман“ на ляво  по булеварда в посока към Кърджали, когато мотористът буквално връхлетял върху него. Други мотористи обаче коментират, че вероятно младият мъж не е карал машината с много висока скорост, защото ако е така, то при този удар и с висока скорост, би изхвърчал от мотора и би се прехвърлил през колата.

Пробите за алкохол и на двамата водачи са отрицателни. Ситуацията се изяснява.

В района има сериозни задръствания и е препоръчително този маршрут да се избягва.

Източник: Haskovo.NET

Видеа по темата

Facebook коментари

Коментари в сайта (3)

  • 1
    Ха
    Хасковлия
    15 -25
    18:30, 20 ное 2023
    Коментарът е скрит заради голям брой отрицателни гласове. За да видите коментара натиснете тук
  • 2
    Ас
    Аскоо
    4 -2
    09:22, 21 ное 2023
    Само преди 2-3 седмици беше блъсната жена на същото място.
    Какво трябва да се случи за да се обезопаси зоната?!?
    Отговорните институции - спят !!!
  • 3
    Дм
    ДМС
    3 -2
    09:49, 21 ное 2023
    Проблема винаги е бил с "лявото" ...
Трябва да сте регистриран потребител за да можете да коментирате. Правилата - тук.

Още новини от Хасково

Последни новини