Петък, 21 август 2026 | Хасково Слънчево 35°
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Балерините от „Алегро“ обраха наградите в Сърбия

сн:личен архив Свали оригинала
сн:личен архив

Балерините от „ Алегро“ към Младежкия център в Хасково  се представиха блестящо на Международния конкурс “JAGODINA OPEN” в Сърбия.

Танцьорите с художествен ръководител Тихомир Митев се състезаваха в различни танцови жанрове и се представиха с 15 солови изпълнения, 2 дуета и 6 танца в „малки групи и формации“.

6 купи, 13 златни, 3 сребърни и 1 бронзов медал е равносметката за малките таланти, след представянето им  на сцената в Ягодина.

Айча Али,Рая Желева, Кристина Караджова и Любомира Щерева се върнаха в Хасково със злато в соло категорията. При дуетите златните медали са за:Мария Бойчева, Габриела Тодорова, Айча Али и Кристина Караджова.
Освен отличията от фестивала, балерините получиха специални паспорти за участие,в които са записани всичките им завоювани призове. 

Haskovo.net

Сподели

Реклама — Зона 16 (728x90)

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!

Вход
Реклама — Зона 3 (728x90)