Петък, 21 август 2026 | Хасково Слънчево 36°

Откриха дрога в жилище на бул."Д.Благоев" в Димитровград

На кокаин и марихуана се натъкнаха димитровградските полицаи при проверка на жилище, намиращо се на бул."Д.Благоев". При обиска на апартамента, собственост на 43-годишна жена те открили 1,32 грама бяло прахообразно вещество и 73,81 грама зелена листна маса, раегиращи на кокаин и марихуана.

Обитателката на жилището разказала пред униформените, че наркотиците принадлежат на 42-годишен мъж, който й гостувал. Той бил задържан в ареста на полицията за денонощие, а по случая е образувано производство.

Сподели

Реклама — Зона 16 (728x90)

Коментари в сайта (1)

1
Св
Свидетел
Ама ,че Маргаритка голичка е ходила до полицията,уж са искали да я изнасилват а мъжа нищо не пододзираш си пиел водка у тях. После той виновен,а тая амфетаминка и откачалка невнинна. Боклук с боклука и. Ама ,че е лежала в гръцки затвор за наркотици нищо не пишете.
● Вярност на думите в текста: 82.76%
Вход
Реклама — Зона 3 (728x90)