„Незабравка“ спечели Шампионската лига

ЦДГ 2 „Незабравка“ спечели детската шампионска лига по футбол, в която участваха всички 17 градини от гр. Хасково. В ожесточен финал днес, в зала „Дружба“, „незабравка“ победи ОДЗ „Слънце“ на Орфей и грабна първото място. Трети останаха от ОДЗ 18, 4-ти малчуганите от ОДЗ №5.

Шампионската лига на Хасково удари земята оная измислица наречена българско футболно първенство. На фона на истинската страст на децата, професионалните ни футболисти стават само за харакири. Няма обаче кой да им помогне.

За победители и участници, община Хасково осигури награди-торти във формата на футболни топки. Наградите ще се връчват утре, на площад „Свобода“.

Вдругиден пък е тържественият концерт на хасковските детски градини по случай 1-ви юни, деня на детето.