Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Чък Норис минава преди господина от Лондон...
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- С какво си играе котката на психиатър? - С кълбо нерви.
Професионални
03.10.2017
3,538 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иванчо го вкарали в затвора за 10 години. Той взел, че избягал на втория месец, прибира се вкъщи и заварва Марийка на калъп. Марийка с квадратни очи скача от кревата и вика: - Иванчо, кога стана 2017 година, как бързо лети времето!!
Вървял си слона из гората и изведнъж: - Олеле! - настъпил трън. Извадил го той и продължил. Още една крачка не направил и пак: - Ох! - втори трън. Извадил го и продължил по пътя. След малко обаче пак изревал: - Гнусни мравки! Пак сте прокарвали телеграфна линия.
Мъж към жена си, след секса: — Кажи ми честно, пак ли се правеше? — Не. Този път наистина спях.
Англичанин, французин и българин спорят за националността на Адам и Ева. Англичанинът: - Адам е типичен англичанин. Само един джентълмен може да се лиши от едно ребро, за да направят жена от него. Французинът: - А пък Ева е типична французойка! Само французойка може да се отдаде на мъж за една ябълка. Българинът: - Според мене и двамата са българи! Само българите с гол задник и една ябълка в зъбите се чувстват, като в рая!
На входа на летището. Полицай казва на пътничка: - Моля да се върнете, забранено е в салона с кучета. - Но то е плюшено!! - Повтарям Ви, не може! И породата няма значение!!