Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
35°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- За 10 години съпружески живот само веднъж сме излиза от къщи заедно с мъжа ми? - На театър ли ходихте? - Не, имаше пожар у нас.
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Всеки си има фотографска памет. Някои просто нямат лента... Перефразирано в наши дни - на някои са им малко гигабайтите и бавен процесора... ;-)
Бисери
03.10.2017
3,617 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Трудно ми е да ви поставя диагноза... Вероятно причината е алкохолът. - Добре, докторе, ще дойда, когато сте трезвен.
Мъж, на който много му се хапва баница... Жена му обещава да направи, но този път той трябва да отиде за кори... Кофти - той не знае откъде да купи - никога не е пазарувал. Още е социализъм и всичко е дефицитно. Жената го насочва: - Като видиш много жени да чакат на опашка, редиш се и купуваш три пакета... Мъжът намира такова място, но без да знае се е наредил на опашка за дамски превръзки. За да има за всички се дават само по два пакета! Идва неговия ред и той: - Аз искам три пакета другарко! - Не може, даваме само по два! - Абе другарко, моля ви се, как само два?! Ако знаете колко е голяма на жената тепсията!!!
Жена унижава мъжа си: - Трябва да съм била глуха и сляпа, когато съм се омъжвала за теб! - Виждаш ли, от какви заболявания съм те излекувал, - отговаря мъжът.
Отиват журналисти на хости на Азис и питат на майката ли се е метнало това бебе, че е толкова тихо, а той отговаря: - Чакай да му извадя биберона от дупето, да видите колко е тихо.
Двама колеги се прибират към домовете си след приключване на работния ден. - Гошо, какво ще е първото нещо, което ще направиш, когато се прибереш вкъщи? - Ще разкъсам гащите на жена си. - Охоооо, не съм си представял, че сте такива страстни у вас! - А, не, бе, просто много ми стягат.