ФК „Хасково 1957“ надделя над „Левски“ (Карлово), сините с автогол

Футболистите на „Хасково 1957“ записаха победа над „Левски“ (Карлово) в мач от Югоизточна Трета лига. В двубоя на стадион „Хасково“ домакините се наложиха с 2:1.

Резултатът откриха гостите още в 6-тата минута. Половин час по-късно момчетата на старши треньора Емил Ангелов атакуваха и Емрах Юсуф се разписа с точно попадение за 1:1.

През второто полувреме хасковлии показаха превъзходство на терена. При едно от нападенията на хасковлии домакините контраатакуваха и се стигна до автогол. Така 10 минути преди края на мача резултатът беше оформен.

С днешната си победа ФК „Хасково 1957“ се нарежда на шесто място във временното класиране. Другата седмица червено-белите ще играят срещу ФК „Свиленград 1921“. Двубоят е в събота /20 октомври/ от 16 часа в Свиленград.