"Мега спорт" е прибра с 8 медала от Боровец

снимки:личен архив

Хасковският клуб по аеробика "Мега спорт"успя да пребори конкуренцията на силния международен турнир в Боровец осем пъти.

Спортистите на Мартина Маринова спечелиха златото за момичета и момчета при 9-11-годишните. На най-високото място на почетната стълбичка се качиха Борислава Иванова и Александър Ангелов. Сребро завоюва Християна Кайрякова.

При двойките Боби и Алекс станаха втори. Среброто при тройките също отиде при „ Мега спорт“, а за това се погрижиха Арабаджи, Стоименова и Добчева.

При групите второ място изработиха Стоименова, Добчева, Кайрякова, Митева и Тодорова.

В индивидуалната надпревара при девойките от 12 до 14 години Дарина Пашова зае второ място сребърен медал има и за групата, подготвена от Маринова.