Късно вечерта майка уговаря малкото си хлапе да си ляга:
- Хайде, стана време за сън! Виж и по телевизията леличките вече започнаха да се събличат.
На врата се звъни, момченце отваря и вижда полицай.
- Татко ти вкъщи ли е?
- Не.
- А майка ти?
- Тя също се скри.
- Тате, а кризата има ли край?
- Разбира се, само, че той идва незабележимо...и отзад.
През нощта малко момиченце казва на майка си.
- Мамо, искам пиш.
Майката отговаря:
- Спи, дъще. И аз искам, ама откъде ще го намерим по това време...
- Добър ден, съседе! Надявам се, че моите деца не ви пречат, когато играят във вашата градина!
- Ни най-малко, съседе! Децата на моите приятели са и мои деца!
- Защо не беше вчера на училище?
- По-големият ми брат се разболя.
- И?
- Карах му колелото.
Ученичка от първи клас се прибира от училище и споделя, че в училище са им правили гинекологичен преглед. Майка пита:
- Какво се установи при прегледа ?
- Че само госпожицата е девствена в класа - отг...
Млада девойка си купува доста смел бански костюм, облича го и отива да се покаже на майка си.
- Маме, я виж какъв бански си купих. Какво мислиш, а?
- Ех, дъще, ако аз навремето имах такъв бански костю...
- Дядо, имаш ли зъби?
- Нямам, момчето ми.
- Тогава подръж ми за малко сандвича, за да поиграя с Петърчо на двора.
Жена се оплаква на мъжа си:
- Синът ни много се е разхайтил, вслушва се само в мнението на разни идиоти. Ще вземеш ли да поговориш с него?
Две деца си говорят едното казва на другото:
- Е-е-е вуйчо тъкмо си намери работа като готвач на подводница и взеха, че го арестуваха.
Другото пита:
- Защо го арестуваха?
- А ми защото запържвал лук и...
Седят 3 момченца в пясъчник, пийват си биричка и си пушат. Минава няква:
"Как не ви е срам. И защо не сте на училище ?"
Децата се споглеждат и едното :
"Ти луда ли си ма, кой почва училище на 5 годинк...
Отивам на риба и цял ден - нищо. Таман си тръгвам и опа, нещо се закачи на въдицата. Дърпам и изваждам някаква жаба.
"Пусни ме рибарю, аз съм златната жаба и ако го сториш ще ти изпълня едно желание."...
[01:47:26] Десита Крумова: Късно вечерта майка уговаря малкото си хлапе да си ляга:
- Хайде, стана време за сън! Виж и по телевизията леличките вече
започнаха да се събличат.
Баща казва на 16-годишния си син:
- Сине, трябва да поговорим!
- За какво, тате?
- Ами, трябва да поговорим за секса, сине.
- Ами, добре де, кажи какво искаш да знаеш!