Петък, 21 август 2026
|
Хасково
31°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Обява на банята: "Банята временно не работи във връзка с липсата на видеолента."
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Защо Стоичков може да се държи като селянин? - Защото Стоичков е институция !!
Разни
03.10.2017
1,898 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бойко Борисов отишъл да види строежа на Дунав мост 2, не че го интересува, моста не е магистрала, но му казали, че един телевизионен екип бил тръгнал натам за репортаж, а може ли да има камера, а да го няма Бойко Борисов. След като се поснимал малко, Бойко Борисов попитал: - Къде е тука най-якия архитект? Началникът на обекта някакси разбрал, че него търсят и чинно застанал пред премиера. Бойко попитал: - Как върви работата? Чух, че имало проблем, нещо се разминавали плочите... - Ами добре, господин премиер. Верно има малко отклонение, ама е в рамниките на метър-два. Ама иначе напредваме, строим ние от нашата страна, румънците от тяхната и ако е рекъл Господ, до два месеца ще се срещнат двата екипа и ще имаме мост. Бойко попитал: - А ако не е рекъл Господ? - Ако не е рекъл, ще имаме два моста!
-Снощи правих 22 минути секс! -А, и как бе? -20 минути убеждаване, 2 минути секс!
- По какво си приличат жената и торнадото? - И двете идват с духане и си тръгват с къщата ти!
Срещат се двама приятели. Единият се хвали, че наскоро се оженил. Другият започва да разпитва за жена му. - Абе, какво да ти кажа… Всички разправят, че приличала на Божията майка. - А стига бе?! Имаш ли снимка? - Имам - отговаря първият и вади един фотопортрет. Другият я поглежда и възкликва: - Майчице Божия!
Срещат се двама приятели на улицата: - Що си толкова унил, бе? - Мани, мани! Връщам се оня ден от командировка и намерих гол мъж в гардероба. - Е, голяма работа. Случва се при женените. - Е, да, ама аз не съм женен.