Петък, 21 август 2026
|
Хасково
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Електронните мозъци са по-умни от човешките: не работят без захранване!
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Знам, какво разправят за женската логика. Но защо трябваше да ме размъква през целия мол, за да ми покаже роклята, която не й била харесвала?
Бисери
03.10.2017
3,324 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Съседке, мъжа ти у вас ли е? - Да, защо? - Слава Богу! Солта ми е свършила и искам малко назаем, но се страхувах да не помислиш нещо неприлично.
Любовта - тя започва тогава когато заради друг ти си готов да измениш на себе си!
Катаджия спира пиян шофьор. Подава му тръбичката и казва: - Духай! - Ей, старши, няма да се поцелуваме поне преди това?
Иванчо към Мариика: -Maриике за какво си мислиш? Maриика: -За съштото като теб! Иванчо: Ти къква си мръсница!!!!!
В училище. Учителят ще прави писмен изпит. Казва, че няма да извини никого, освен в случай на изключително тежко болестно състояние. - А, за изключително сексуално изтощение- пита един ученик. Учителят се замисля дълго. -Нее!- клати глава той - Ще пишете с другата ръка!