Петък, 21 август 2026
|
Хасково
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На погребението на принцеса Даяна Елизабет казва на Чарлз: -Не вярвах че ще дойдат толкова много хора. -Мамо,така е винаги когато пее Елтън Джон!
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Обява: "За желаещи да изучават английски по интензивна програма - на разумна цена отсъпвам място в 8 Б клас на Английската гимназия".
Разни
03.10.2017
1,862 прегледа
Следващ →
Още вицове
Младоженка се обажда на майка си: - Мамо, мамо искам да направя пилешка супа, но не зная как. - Няма нищо сложо дъще, лагаш на оганя тенджара с вода, когато заври с пилето слагаш и зеленчуци. - Да ама то рита и не влиза ма, мамооо.
Из полицейски протокол за разпит: \"Отначало обвиняемият упорито мълчеше. После изведнъж започна да отрича предишните си показания.\"
Шофьор прегазва петел на пътя. Притеснен, той спира, излиза от колата и отива при стопанката на петела. - Много съжалявам, госпожо, наистина, не беше нарочно… Ако може някак да ви го заменя… - Заповядайте - казва стопанката. - Кокошките са там, зад къщата…
Семейна разправия. - Ти, на който отдадох най-хубавите си години от живота! - Не говори така,- моли се мъжът, - страх ме е да си помисля, че ме чакат още по-лоши години!
- Иванчо, какво се получава от овцата? - Вълна, естествено. - А какво правим от вълната? - Не знам, госпожо. - Е, как не знаеш? От какво ти е направено палтото? - От палтото на тати.